Warning: Undefined array key "aj" in /home/server738430/ftp/protected/controllers/home.php on line 84
Szkoła pływania Goleniów

Warning: Undefined array key "" in /home/server738430/ftp/protected/controllers/home.php on line 123

Szkoła Pływania Goleniów

ZAPRASZAMY NA NAUKĘ PŁYWANIA
ZAJĘCIA GRUPOWE I INDYWIDUALNE
DZIECI, DOROŚLI, NIEMOWLĘTA
Nauka pływania
Pływanie niemowląt

Aqua aerobic

Czym jest aqua aerobic?

Aqua aerobic to bezpieczna dla kręgosłupa i przyjemna dla ćwiczących forma aktywności fizycznej. Aqua aerobic wykorzystuje elementy aerobicu do ćwiczeń na basenie. Ćwiczenia w wodzie są bardziej efektywne, ze względu na opór wody.

Dlaczego warto ćwiczyć?

Obecność w wodzie - jej właściwości takie jak opór, stawiają aqua aerobic wyżej od tradycyjnego aerobiku. Podstawowa zaleta jest taka, że podczas ćwiczeń uczestnicy doskonale się bawią, jednocześnie pracując nad swoim ciałem i poprawiając kondycję.

Kto może ćwiczyć?

Aqua fitness jest zalecany niemal wszystkim: młodym i starszym, otyłym i szczupłym a nawet osobom po operacjach, kobietom w ciąży, osobom cierpiącym na osteoporozę i artretyzm, osobom mającym problemy z układem kostno-stawowym.

Cennik

Karnet 10 wejść - koszt 300 zł, Jednorazowe wejście - koszt 35 zł. Karnety do nabycia u pracowników Szkoły Pływania.

Termin

Środy godzina 19:00 Bez świąt i wakacji. Zapisy nie są wymagane, starczy przyjść 15 minut wcześniej
Aquaaerobic
Obozy