Warning: Undefined array key "aj" in /home/server738430/ftp/protected/controllers/home.php on line 84
Szkoła pływania Goleniów

Warning: Undefined array key "" in /home/server738430/ftp/protected/controllers/home.php on line 123

Szkoła Pływania Goleniów

ZAPRASZAMY NA NAUKĘ PŁYWANIA
ZAJĘCIA GRUPOWE I INDYWIDUALNE
DZIECI, DOROŚLI, NIEMOWLĘTA
Nauka pływania
Pływanie niemowląt
Aquaaerobic
Obozy
Ratownictwo

Informacje o miejscu zajęć

Zajęcia odbywają się na pływalni "FALA" na ulicy Niepodległości 1 w Goleniowie.

Pływalnia należy do kompleksu rekreacyjno-sportowego przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Goleniowie.
Pływalnia posiada pełnowymiarowy 25 metrowy basen sportowy o głębokości od 1.25m do 1,80m.,
mały basen o głębokości 0,9m do nauki pływania dla najmłodszych, oraz zjeżdżalnię, saunę suchą i parową.
Obiekt jest cały czas dozorowany przez wykwalifikowanych ratowników WOPR, którzy dbają o bezpieczeństwo kąpiących się.

Osoby prowadzące zajęcia posiadają wysokie kwalifikacje przydatne w tej dziedzinie takie jak:
Instruktor pływania
Trener pływania
Ratownik WOPR
Sędzia pływania
Nauczyciel wychowania fizycznego

Jako nauczyciele wychowania fizycznego oraz trenerzy pływania, czujemy się odpowiedzialni za zdrowie i kondycję fizyczną naszej młodzieży oraz dzieci.
Wiedząc o tym, że pływanie jest dyscypliną sportową, która bardzo pozytywnie wpływa na te cechy,
chcieliśmy zaproponować wzięcie udziału w zajęciach organizowanych przez naszą szkołę.

Dane szkoły:
RELAX Jarosław Marchel
Niepodległości 1
72-100 Goleniów
Nip: 561 143 25 47
Regon:320389645
TEL: 602 839 097

www.szkolaplywaniagoleniow.pl

szkolaplywaniagoleniow@wp.pl

Dane do przelewu
Numer konta:
mBank / BRE Bank